• Publikacja "Rodzinne gotowanie z Syriuszem". W trakcie prac nad publikacją pojawił się pomysł, aby połączyć ją z konkursem „Smaki Europy”, który polegał na przesłaniu najciekawszych przepisów kulinarnych z europejskich miast. W ramach konkursu wpłynęły do Punktu przepisy od uczniów, przedszkolaków, także od dorosłych. Wybrano te najciekawsze, które posłużyły do zamieszczenia w publikacji. Publikacja skierowana jest do przedszkolaków oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Jest to pamiątkowo- kulinarna kolorowanka, która ma zachęcić do rodzinnego gotowania z Syriuszem. W publikacji znalazły się informacje o Punkcie, charakterze jego działalności, dane kontaktowe. Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno.

  • Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Unia Europejska", wydaną przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  - Piaseczno. W publikacji znajdziemy krótką historię UE, będziemy mieć również możliwość zaprojektowania monety EURO dla Polski. Zachęcamy do zrobienia zdjęcia zaprojektowanej przez siebie monety EURO  i zamieszczenia na www.facebook.com/EDPiaseczno . Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają unijny gadżet.  Gdy rozłożymy publikację otrzymamy planszę do gry Scrabble, znajdziemy także literki, które po wycięciu umożliwią nam grę.
    Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno, oraz w pdf. do pobrania

  • Zachęcamy do przeczytania publikacji "10 lat Polski w Unii Europejskiej", wydanej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct  - Piaseczno z okazji 10-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. 
    Publikacja jest bezpłatnie dostępna w Punkcie.

  • Zachęcamy do zapoznania się z publikacją "Unia Europejska z Syriuszem" wydaną przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno specjalnie dla najmłodszych obywateli UE.

Unia_Europejska_z_Syriuszem.pdf


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera