Lekcje europejskie w PIE ED

Lekcje europejskie prowadzone są przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Piaseczno m.in. w siedzibie Punktu.
15 lutego 2017r.  w PIE ED przeprowadzone zostały zajęcia o Unii Europejskiej dla uczniów z Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym. Najmłodsi obywatele UE poznali historię integracji, najważniejsze symbole. Uczestnicy zajęć wzięli udział w konkursie, w tym grze Europejskie Koło Fortuny. W trzech lekcjach wzięło udział 51 uczniów.


Lekcje europejskie w Szkole Podstawowej w Chylicach
17 lutego 2017r. PIE ED prowadził zajęcia o Unii Europejskiej dla uczniów szkoły podstawowej w Chylicach. Najmłodsi obywatele dowiedzieli się czym jest UE, jakie były etapy integracji, ile państw jest w UE, jakie są symbole unijne. Uczniowie poznali mit o Europie, pod koniec zajęć wzięli udział w konkursie o UE. Na lekcji obecnych było 59 osób. Wszyscy otrzymali publikacje o UE oraz lizaki w kształcie Syriusza.

.

 

 

 


Polub Nas na FACEBOOK

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do newslettera


Błędny adres E-mail
  „Zgodnie z przepisem art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm., zw. dalej UODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Gmina Piaseczno z siedzibą przy ul. Kościuszki 5, 05-500 Piaseczno, mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości newsletter o działalności punktu Europe-Direct Piaseczno. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 UODO. Dane podaję dobrowolnie, jednak bez ich podania nie jest możliwe skorzystanie z usługi. Jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo do kontroli, prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Wymagana zgoda